طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات
صفحه اصلی پرسش و پاسخ پشتیبانی تماس با ما
صفحه نخست  » جدید  »  طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات

طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات

طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی 40 وات و 20 وات

دانلود طرح توجیهی تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات در قالب ورد word

طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی تولیدترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات، لامپ های فلورسنت به عنوان یک محصول الکتریکی در روشنایی بسیاری از اماکن بکار میرود. مزیت اصلی لامپ های فلورسنت ایجاد نور یکنواخت بدون خیره کنندگی بوده و به دلیل مصرف اندک برق، در سطح وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مقدمه:
صنایع الکتریکی به عنوان یکی از صنایع پیشروی دنیای صنعتی توانسته است موجب تحول عظیمی در اقتصاد بسیاری از کشورها منجمله کشورهای خاور دور گشته است. اشتغال زایی مناسب، سودآوری بالا و دوره کوتاه بازگشت سرمایه، این صنعت را به یکی از جذابترین حوزه های سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
لامپ های فلورسنت به عنوان یک محصول الکتریکی در روشنایی بسیاری از اماکن بکار میرود. مزیت اصلی لامپ های فلورسنت ایجاد نور یکنواخت بدون خیره کنندگی بوده و به دلیل مصرف اندک برق ، در سطح وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده فراوان از انواع و اشکال مختلف این لامپ ها ( میله‌ای، حلقوی و … ) در روشنایی محیط کارگاهها و کارخانجات ، بیمارستانها و مراکز درمانی ، مدارس و دانشگاهها ، ادارات و تابلوهای فروشگاهها ، اهمیت تولید این محصول و لوازم جانبی آن شامل ترانس، استارت و … را عیان می‌سازد. مضافا اینکه ترکیب نور حاصل از لامپ های فلورسنت با نور زرد حاصل از لامپ های رشته ای ( تنگستن ) برای حفظ بهداشت و سلامتی چشم مورد تاکید پزشکان میباشد.
از دیگر سو نیاز این طرح برای بکارگیری نیروهای متخصص و فاقد تخصص فرصت مناسبی را برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی بالاخص در زمینه های مهندسی برق و آموزش افراد کم تخصص در حین کار ایجاد نماید، ضمن اینکه با توجه به ماهیت این فعالیت تولیدی می‌توان از نیروی کار بانوان در رده‌های تخصصی و کارگری نیز بنحو مقتضی استفاده نمود.

موضوع طرح : تولید ترانس مهتابی ۴۰ وات و ۲۰ وات
ظرفیت : ۴۰۰ هزار عدد در سال
مجوز های لازم: اعلامیه تاسیس
سرمایه گذاری کـل: ۱۳۰۰ میلیون ریال
سهم آورده متقاضی: ۱۵۰ میلیون ریال
سهم تسهیلات: ۱۱۵۰ میلیون ریال
دوره بازگشـت سرمایه: ۶/۱ سال ( معادل ۱۹ ماه )
سود ویژه : ۶۸۵ میلیون ریال
میزان اشتغالزایی : بیست نفر
زمان: ۸۲


قیمت فایل : 1500 تومان | تعداد صفحات : 14 | فرمت فایل : WORD

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]